Asmeninis Treneris - Sveikas Kūnas - Jėgos Pratimai Svoriui Mesti Namie - Grožio Dieta Sveikatai - Mankšta Sustiprinti Raumenis - Gražus Pilvo Presas - Svorio Metimo Dietos - Riebalų Deginimas - Sveika Mityba - Kalorijos Metabolizmas - Sporto Treniruokliai - Fitneso Treniruotės Programa - Joga Gymstep Aerobika

Geriausias asmeninis treneris

Paslaugos tavo mieste

alkunems anticeliulitine anticeliulitines anticeliulitiniai apsilimo baseino darba darzelinukams dirbant esant fizineiSporto treniruoklių populiarumas, fitneso treniruočių programos ir svorio metimo dietos dažniausiai tėra sumanaus marketingo tikslingas rezultatas, neturintis nieko bendro su tikra pagalba atstatyti išbalansuotą žmogaus kūną bei pagerinti sveikatą.

Visa nauja, graži ir komfortabili treniravimosi technika tiek sporto sveikatingumo centre ar treniruokliai namie, nustūmė tikrą seną gerą paprastą ir laiko patvirtintą būdą kaip reikia stiprinti kūną, sveikatą ar efektyviai numesti viršsvorį.

Paprasčiausias būdas ir efektyviausias metodas tai pasiekti – savo kūno galių pažinimas ir taisyklingas žinių panaudojimas.

Kaip greitai numesti svorio ir efektyviai sustiprinti raumenis?

fiziniai gimnastikos gumos gydymas gydymui gymnic ikimokyklinukams ikimokyklinuko ikimokyklinukų juostomis kaklui kamuoliuJei siekiate greitai numesti svorio, lengvai sudeginti kalorijas, sustiprinti raumenyną, būti puikios nuotaikos ar visko kartu, – jėgos treniruotė / raumenų stiprinimo mankšta būtent Jums.

Populiari aerobinė mankšta nėra pakankama ir efektyvi šiems tikslams pasiekti. Nesvarbu ar Jūs vis dažniau ir daugiau bėgiojate, važinėjate dviračiu ar atliekate aerobikos GymStep’o mankštas, – šios veiklos progreso esmė visai ne širdies ir kraujagyslių apytakos gerėjimas, o judesio ekonomija.

Daugeliu atvejų šių aerobinių užsiėmimų atlikimo progresas atsiranda ne dėl raumenų vystomos ištvermės, o dėl kūno sugebėjimo prisitaikyti ir efektyviai atlikti kartojamą judesį.

Jūsų kūnas reikalauja vis mažiau jėgos ir deguonies todėl, kad nervinė sistema prisitaiko: reikalingi judesiai tobulinami, nereikalingi judesiai atjungiami, – aktyviai nenaudojami raumenys yra atpalaiduojami ir galiausiai atrofuojasi. Štai kodėl maratono bėgikui netikėtai pritrūksta oro važiuojant ilga trasa dviračiu…

Aerobika – Step-Gimnastika – Joga – Fitnesas – Individuali treniruočių programa

kamuoliais kamuolio kamuoliuku kineziterapija kineziterapijos kokie kompleksai koregavimo koregavimui koreguoti korekcijaAerobinė treniruotė atlieka taip vadinamą meškos paslaugą, nes gimnastinės mankštos metu švaistomas raumenų pajėgumas ir kūnas programuojamas tiksliniams judesiams, adaptuojant kūno turimus resursus.

Lengva aerobinė treniruotė pareikalauja tik mažiausių ir silpniausių raumens junginių (lėti impulsai), o kiti stambesni bei stipresni raumenys (greiti impulsai) nebereikalingi ir tampa našta kūnui (deguonies suvartojimas).

Kūnas neišsireikalauja didesnės raumenų masės tokiam lengvam kartotiniam judesiui – organizmas adaptuojasi naikindamas nenaudojamus raumenis!

Kūno viršsvoris – riebalinis antsvoris – priežastys ir svorio naikinimas

kudikiams kudikiu kuno kūdikio laikysenos lankui lengva linijom manksta mankstai manksteles mankstos mankstu mankštųŠtai priežastis, kodėl daugelis žmonių, ypač virš 30 metų, sukaupia viršsvorio – antsvorio turintys žmonės turi žymiai mažiau raumenų masės nei turėjo jaunystėje. Kai žmogus sensta, kūnas natūraliai retina raumens masę, o tam padeda ir mažas žmogaus fizinis aktyvumas.

Sumažėjęs raumenynas tiesiogiai susijęs su sumažėjusia medžiagų apykaita (metabolizmas). Jei žmogus valgo tiek pat ar net daugiau nei jaunystėje, natūralu, kad pamažu priauga viršsvorio, ir vieną dieną nustemba savo atvaizdu veidrodyje.

Taigi, siekdami sunaikinti sukauptą kūno riebalų sluoksnį, turite susigražinti jaunystėje turėtą medžiagų apykaitą, o tai yra – atstatyti raumenyną. Raumuo yra didžiausias medžiagų apykaitos vartotojas, kasdien suvartojantis kalorijas vien tik savo gyvybingumui palaikyti! Tiek vyrams, tiek moterims, ir net visiško poilsio metu!

Efektyvus kalorijų deginimas – Riebalų deginimo programa

masazai mentės metodika nauda nugarai nugaros paaugliams pagrazinti palaikyti pamokeles peciu pilvo pilvui platusisKiekvienas papildomas raumens kilogramas gali sudeginti tūkstančius kalorijų per mėnesį. Raumuo pats geriausias įrankis riebalams naikinti! Padidėjusi raumens masė leis numesti svorio, nekankinant savęs, nevaržant prastu maitinimu ar nuobodžiu kalorijų skaičiavimu.

Raumens stiprinimo mankšta ypatingai gera tuo, kad raumuo augdamas aktyvina metabolizmą ilgam laikui, net ir po treniruotės, ilsintis ar miegant, ilgiausiai net iki 48val.

Deja, šio greito efekto nepasieksite aerobine mankšta, – lengvos treniruotės atveju metabolizmo aktyvumas sustoja iškart baigus individualią aerobinę treniruotę.

Standus pilvukas – gražus pilvo presas greitai – pilvo riebalų deginimas

Klaidinga manyti, jog tik dalinis kūno vietų treniravimas greitai sumažins probleminės zonos nepageidaujamą riebalų sluoksnį.

ploksciapedyste plonoms pratimais pratimu presui prie pusiausvyrai rankoms rytine rytines rytinės ryto sedima skoliozesGreitam kūno riebalų naikinimui reikia sudeginti daug daugiau kalorijų, nei gauname su maistu, o geriausiai šią riebalų mažinimo funkciją atlieka tik stiprėjantis viso kūno raumenynas.

Norint gražaus pilvo preso greitai, riebalų atsikratyti padės tik tolygus viso kūno raumenyno treniravimas. Treniruojant pilvo raumenis kaip atskirą zoną, riebalai nebus deginami efektyviai, o riebalų sluoksnis pilvo juostoje tik išsipūs.

Gražus pilvas greitai – tai sveikas maitinimasis ir raumenyno stiprinimas jėgos treniruote / raumenų stiprinimo mankšta. Kūno riebalų mažėjimo greitis užkoduotas genetiškai, kiekvienam žmogui individualiai.


Patiko? Spausk 
Lapai:
Temos: