Energetinė Reiki terapija - Gydanti Reiki energija - Reiki masažas - Gydomieji Reiki seansai - Kas yra Reiki gydymo metodas - Reiki gydymas energija - Reiki seansas - Alternatyvus gydymas Reiki universali visatos energija

Gydanti Reiki energija. Reiki masažas – gydymo seansas

Paslaugos tavo mieste

Reiki energija – Meilės spindulys, nukreiptas į šviesią ateitį, patikimai nušviečiantis kelią tobulumo link. Gydymas Reiki energija yra absoliučiai saugus, paprastas naudoti ir užima nedaug laiko.

Žodis Reiki reiškia universalią gyvybinę energiją. Skiemuo Rei japonų kalba reiškia dieviška išmintis, o skiemuo ki reiškia gyvenimo jėgos energiją. Taigi Reiki galima apibūdinti kaip dvasiškai nukreipiamą gyvybinę energiją.

Reiki metodas japonija alternatyvus gydymas dieviška išmintis gyvenimo jėgos energija aplinka atminties atrasti baimeReiki energijos paslaptį įminė japonų tyrinėtojas Dr. Mikao Usui 1922 metais. XX amžiaus pradžioje Reiki metodas buvo žinomas kaip universali natūralaus išgydymo sistema, labiausiai taikoma gydyti liečiant rankomis.

Peržengęs Japonijos sienas, Reiki metodas veržliai paplito po visą pasaulį, ir pasidarė aišku, kad tai ne tik alternatyvaus gydymo sistema, o kai kas daug daugiau. Tikriausiai Reiki terapijos galių dar niekas pasaulyje nėra galutinai pažinęs, tikriausiai jos nepažintinos ir neišsenkamos kaip ir patsai Kūrėjas.

Reikia pažinti save: jei tai nepadėtų rasti tiesos, tai padės bent tvarkytis savo gyvenimą, o už tai nieko nėra geriau.Paskalis Blezas

Kaip veikia Reiki energija gydomojo seanso metu?

Reiki energija pasiekia visus egzistencijos lygius ir siekia juos sugrąžinti į pusiausvyros būseną. Tai neutrali energija ir žmogus yra tarsi kanalas jai tekėti. Reiki teka per mus, vos tik uždėjus ranką ant savęs, kito žmogaus, bet kurios gyvos būtybės ar objekto, kuriam trūksta harmonijos. Jautrūs žmonės dažnai patiria Reiki energiją kaip besąlyginę, visa apimančią meilę, šilumą ar šviesą. Reiki gali padėti atrasti kelią į sveikatą ir harmoniją.

Pusiausvyra neutrali energija harmonija meilė fizinis dvasinis emocinis mentalinis pasaulis dvasios tobulėjimo metodasGydanti Reiki energija veikia fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį pasaulį. Reiki gydymo metodas – tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas plačiausia prasme, nepriklausantis nuo amžiaus, intelekto, išsilavinimo bei dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas daugumai. Reiki masažą naudoja įvairių įsitikinimų ir religijų žmonės.

Reiki seansas – tai universalus, efektyvus, nuostabiai paprastas ir malonus metodas, padedantis atsipalaiduoti, nugalėti stresą, įtampą, kūno negalavimus. Reiki masažas puikiai papildo tradicinį medicininį gydymą bei įvairias alternatyvias terapijas.

Reiki energija harmonizuoja mūsų fizinio kūno energetiką, balansuoja emocinę sferą bei mentalinę veiklą, veikia ir dvasines struktūras, padėdama žmogui geriau ir giliau pažinti save, realizuoti savuosius gebėjimus, atrasti gyvenimo prasmę.

Reiki masažas – gydymo metodas energija

Reiki gydovas seanso metu siunčia pacientui Reiki energiją – gydymas ir harmonizavimas vyksta visais lygmenimis, visuose žmogaus kūnuose.

Reiki masažo metu fiziniame lygmenyje išnyksta skausmas, išgydomos ligos, atsistato organų ir sistemų veikla. Astraliniame, emociniame lygmenyje žmogus nusiramina, prapuola depresija, nuščiūva įsiaudrinimas, išsisklaido baimės. Mentaliniame lygmenyje dingsta pesimizmas, mintys darosi pozityvios, pagerėja atmintis, nuovokumas, žmogus atgauna elgesio pusiausvyrą, sušvelnėja, sieloje įsigali darna ir santaika, dvasiniame lygmeny randasi taurių jausmų ir minčių.

skausmas gydomos ligos nusiramina depresija baimė pesimizmas optimistas pozityvios mintys darna santaika raminantisReikia prisiminti, kad mes neatsisakome tradicinių gydymo metodų ir bendradarbiaujame su medikais. Reiki daugeriopai sustiprina masažo ar akupunktūros efektą, sušvelnina šalutinį cheminių preparatų, chemoterapijos, švitinimo poveikį, suaktyvina skysčių apykaitą organizme, padeda pasišalinti toksinams.

Energetinio Reiki seanso metu tam tikrus pojūčius patiria ir gydovas, ir pacientas. Pacientas gali jausti iš Reiki gydovo rankų sklindančią kaitrią šilumą arba vėsą, dilgčiojimą arba žnybčiojimą, taip pat įvairius virpesius.

Visi, kas tik kada nors yra gavę terapinį Reiki seansą, pažymi nuostabiai raminantį ir atpalaiduojantį gydomojo metodo efektą. Išsisklaido paciento vidinis jaudinimasis, pranyksta psichologiniai barjerai, daugelis ligonių užmiega ir tada Reiki seansas vyksta ypač sėkmingai. Reiki masažo metu kai kuriems pacientams nejučiomis ima tekėti ašaros, o tai irgi rodo, kad nusimeta sunki psichologinė našta.


Patiko? Spausk 
Lapai:
Temos: