• Nori gerai atrodyti?

  Gražus kūnas, Energija ir „Anti‑Age“ efektas su YBR!

  Lipomasažas - LPG masažas - Riebalų masažas LPG aparatu - Riebalų šalinimo masažas - Vakuuminis masažas - Vakuuminis veido masažas - Limfodrenažinis masažas celiulitui mažinti - Anticeliulitinis masažas - Celiulito masažas - Endermologinis masažas - Lipolitinis masažas - Lipokavitacija - Kūno linijų tobulinimo studija - Kūno linijų formavimo masažas - Drenažinis masažas - Atpalaiduojamasis masažas - Liekninantis masažas - Stangrinamasis masažas - Grožio procedūra - Kūno formavimas koreguojantis masažas - Kūną modeliuojantis masažas - Liekninamasis masažas - Nutukimo gydymas - Antsvorio gydymas - Celiulito gydymas - Pilvo riebalų pašalinimas - Lipo Shape
 • Skausmas nesirenka amžiaus

  Išlaisvink kūną nuo skausmo su YBR!

  Kelio girnelės trauma - begiko kelis. Raiščių, raumenų ir sausgyslių patempimas, menisko plyšimas, raiščio trūkimas.
 • Nori būti geriausias?

  Paruošk kūną REZULTATAMS su YBR!

  Kineziologinis teipavimas pleistrais

YAMUNA BODY ROLLING

YBR – tai inovacinė terapinė metodika, kurios pagalba žmogus atlieka kaulų ir giliųjų raumenų savimasažą. Raumenų tempimo dėka sumažina skausmą, nuima įtampą, subalansuoja raumenyną, koreguoja kaulų ir sąnarių poziciją.

Pritaikant specialius patentuotus terapinius kamuolius ir panaudojant savo kūno svorį, atliekami nesudėtingi, bet labai veiksmingi pratimai, kurie padeda anatomiškai teisingai atstatyti kūno raumenis į natūralią tobulą struktūrą, koreguoti laikyseną, palaikyti formą, numesti viršsvorio, sustiprinti raumenis, išvengti traumų.

NAUJIENA LIETUVOJE!

Patentuota YBR metodika iš NEW YORK yra naujiena Lietuvoje, bet ne pasaulyje. Unikalus metodas išrastas daugiau nei prieš 20 metų, labai populiarus ir plačiai naudojamas licenzijuotų YBR instruktorių JAV, Kanadoje, Japonijoje, Rusijoje ir daugelyje Europos šalių.

ybr auksinis kamuolys yamuna manksta

yamuna manksta su kamuoliais

Jei tai skamba neįtikėtinai, jog terapinis YBR kamuolys gali pagerinti savijautą ir padėti išlikti sveikiems, energingiems, be streso, – leiskite viską paaiškinti.

Skirtingai nuo įprastų kineziterapinių pratimų ir mankštos su kamuoliu, Yamuna Body Rolling metodika apima daug daugiau nei tik atsitiktiniai judesiai ir tempimas.

Terapinis YBR efektas

Yamuna Body Rolling metodika sukurta prieš daugiau nei 20 metų, tarptautiniu mastu pripažintos terapeutės ir Joga instruktorės Yamuna Zake).

Efektyvios Yamuna mankštos metu stimuliuojami ir stiprinami žmogaus kaulai, o kartu ir raumenys bei fascija.

Remiantis anatomija ir kūno logika, Yamuna mankšta su terapiniais kamuoliais leidžia:

 • giliai masažuoti konkrečius raumenis
 • sukurti elastingumą užspaustose kūno vietose
 • koreguoti kaulų ir sąnarių poziciją
 • atkurti pilną judesio amplitudę

Metai iš metų Yamuna Body Rolling praktika užsitarnavo pagarbą iš įvairių specialistų: kineziterapeutų, chiropraktikų, Jogos, Pilates ir Gyrotonic instruktorių, masažo terapeutų, fitneso trenerių, šokių mokytojų.

 • YBR tavo sveikatos testas

  Taip, YBR galima įvardinti kaip fiziologinio kūno testą, kuris parodo, kur reikia kreipti dėmesį. Jei atliekant YBR mankštą jaučiate tik malonų tempimą, puiku! Esate sveiki ir jūsų kūnas puikiai subalansuotas. Palaikykite gerą fizinę formą ir toliau, kartu su YBR metodika, kuri taps puikios savijautos dalimi.

 • Silpnoji tavo kūno grandis

  Atliekant YBR įvairioms raumenų grupėms, žmogų nustebina atsiradę pojūčiai ar prisiminimai apie praeityje patirtas traumas, operacijas, silpnas kūno vietas. Dažniausi komentarai: „mano dešinė ir kairė pusė skirtingos“, „atliekant pratimą pėdoms aš jaučiu šilumą nugaroje“, „aš nežinojau, kad mano dešinė ranka silpnesnė už kairiąją“ ir t.t. Žmogus pradeda mąstyti ir suvokia savo skausmo priežastis: pats tampa savo kūno šeimininku ir gydytoju.

 • Efektyvi tavo kūno terapija

  Dabar jau žinote, kur jūsų silpnoji vieta ir galite skirti daugiau dėmesio būtent jai. YBR terapinis efektas jaučiamas jau po pirmo užsiėmimo. YBR metodikos veiksmingumas yra visapusiškas: pagerėja miegas, emocinė būklė, virškinimo sistemos veikla, sumažėja stresas, atrodote aukštesni ir lieknesni, viskas atsistato į savo vietas. Jūs galite tai atlikti bet kada ir bet kur, idealu!

kineziterapijos studija body logic manksta su kamuoliais
YBR metodikos pagrindinis principas yra tas, kad skausmas, traumos, apribojimai ir kitos kūno bėdos bendrai atsiranda dėl erdvės trūkumo.

Žmogaus kūno dalys, kurios yra užspaustos (sąnariai, slanksteliai, organai) ir dėl to negali tinkamai judėti bei adekvačiai funkcionuoti, sukelia kūne SKAUSMĄ.

Dėl žmogaus kasdieninės veiklos, įpročių, kartotinių judesių, traumų, kūnas tarsi “užsirakina” netinkamoje struktūroje. YBR terapija leidžia šią neteisingą kūno struktūrą koreguoti, atstatyti, sukuriant reikiamą erdvę.

Unikalūs terapiniai YBR kamuoliai

Yamuna mankštose naudojami skirtingo dydžio ir tankumo terapiniai pripučiami kamuoliai (patentuoti ir specialiai sukurti YBR metodikai), kurių pagrindinis tikslas yra “atstoti” gydytojo terapeuto rankas, o giliai masažuojant problemines kūno vietas – atstatyti erdvę ir sveiką kūno struktūrą.

Nesudėtingi, bet efektyvūs YBR pratimai atliekami nuosekliai, remiantis kūno anatomine logika ir reikiamu eiliškumu.

Daugiau apie unikalius ortopedinius YBR kamuolius skaitykite čia…

Yamuna Body Rolling mankšta su kamuoliu nugarai, stuburo stiprinimo pratimai.

YBR terapijos pradžioje stimuliuojami kaulai, kas leidžia kartu atpalaiduoti ir raumenis (kaulai ir raumenys sujungti per sausgysles). Kitaip tariant, masažuojami kaulai skatina raumenis “pabusti”, tada raumenys pradeda atsipalaiduoti, sukuriama erdvė.

Terapinės YBR sesijos metu kamuolys ridenamas išilgai raumens, nuo pradžios iki prisitvirtinimo pabaigos tam, kad raumuo “suprastų” kuria kryptimi jam pilnai atsipalaiduoti, pailgėti.

Žmogaus svorio spaudžiamas terapinis YBR kamuolys tampa traukos ir sukibimo jėga, kuri leidžia ištempti raumenis, parodant kiek atlaisvintoje vietoje jiems reikia plėstis. Taip nuimama raumenų įtampa ir diskomfortas, pagerinama kraujotaka ir skatinamas gijimas.

Viso kūno YBR

Yamuna mankšta apima visą kūną, visur kur jungia raumuo: nuo sėdmenų į blauzdas, nuo uodegikaulio iki kaukolės, nuo pilvo iki raktikaulio, nuo raktikaulio į peties sąnarį, ir taip toliau. Tiesiog naudojate terapinius YBR kamuolius, skirtingų dydžių ir tankumo, skirtingoms kūno dalims.

Sukurta eilė YBR pratimų atlikti tiek namuose, tiek darbe: išvengti galvos, nugaros skausmo, kaklo ir pečių įtampos ar pasikartojančio streso (riešo kanalo sindromo), atsirandančio dėl ilgo sėdėjimo prie darbo stalo, kompiuterio, patiriamo streso ar įtampos.

Greitas rezultatas

YBR mankšta su kamuoliu parodo jums, kaip įtampa tam tikruose raumenyse neleidžia lengvai judėti sąnariams. Kai tik raumuo atpalaiduojamas, sąnariai automatiškai išlaisvėja. Atpalaiduoti ir ištempti raumenys sumažina sąstingį ir įtampą kūne, o tai leidžia lengviau judėti ir atlikti pilną judesio amplitudę.

Viskas bus lengviau! Įprastus judesius kaip vaikščiojimas, stovėjimas, sėdėjimas, sukimasis, lenkimasis atliksite lengvai.

Nesvarbu, kiek jums metų ir kokios fizinės problemos vargina, visi YBR pratimai gali būti priderinti, kad būtų galima juos saugiai daryti ir pajausti ženklų pagerėjimą.

Sėdimas darbas ir laikysena

Prasėdėjus visą dieną darbe, trumpa YBR mankšta yra naudingiau nei sunki treniruotė sporto salėje. Atliekant YBR mankštą įgaunama taisyklinga laikysena, o kūno raumenynas tampa tonizuotas ir stiprus.

Chroniškas skausmas

YBR padeda įvairių profesijų žmonėms, nuolat jaučiantiems įtampą ar skausmą tam tikroje kūno dalyje. Pvz. stomatologas, kirpėjas, masažuotojas jaučia įtampa trapeciniame raumenyje ir neatsikrato šios problemos net ir eidamas po darbo į treniruoklių salę, Pilates ar Jogos užsiėmimus.

Viršsvoris ir mažas aktyvumas

YBR labai tinka žmonėms, kurie nemėgsta sportuoti, turi viršsvorio ar yra prastos fizinės formos, bet nori pokyčių.

Daugeliui žmonių, kurie neatranda mėgstamos fizinės veiklos YBR gali tapti idealia metodika sustiprinti ir tonizuoti raumenis, suaktyvinti medžiagų apykaitą.

Yamuna mankštos metu žmogus patiria atpalaiduojantį masažo efektą ir tuo pačiu tonizuoja savo raumenis. Kadangi pokyčiai jaučiami nuo pat pirmo užsiėmimo, žmogus motyvuotas tęsti užsiėmimus, terapiją.

Mankšta nėščiosioms

YBR taikoma nėštumo metu, po gimdymo ir gali puikiai papildyti Jogos, Pilates ar bet kurią kitą jūsų mėgstamą treniruotę.

YBR mankstos su kamuoliu Kaune

Raumenų reabilitacija

Profesionaliems sportininkams, šokėjams, aktyviems žmonėms YBR metodas pagerina kitų metodikų poveikį, t.y. masažo, kineziterapijos, Jogos, fitneso bei somatinių metodikų Feldenkrais ar Aleksandro technikas.

 • Kai vargina negalavimai


  Apatinės nugaros dalies skausmas

  Tarpslankstelinių diskų išvarža

  Sėdimojo nervo uždegimas

  Skoliozė

  Peties problemos

  Kaklo problemos

  Klubo, kelio ir čiurnos sąnarių problemos

  Nervinė įtampa, stresas, nerimas

  Reabilitacija po pilvo srities operacijų

 • Unikali YBR mankštos nauda


  Graži laikysena ir plati judesio amplitudė

  Subalansuota visų kūno dalių padėtis – traumų prevencija

  Tonizuoti ir stipresni raumenys – gražesnė išvaizda, puiki savijauta

  Padidėjęs lankstumas, geresnė pusiausvyra

  Geresnė vidaus organų funkcija – geresnė sveikata

  Sumažėja skausmas, senų traumų padarinių atsikratymas

  Sumažėja stresas, nes kamuolys stimuliuoja nugaros nervų galūnes

  Pajusite gilesnį ir subtilesnį ryšį su savo kūnu

  Išmoksite taisyklingai kvėpuoti, nes tai svarbu gerai savijautai

yamuna-body-rolling-ybr-01
Skauda?
yamuna-body-rolling-ybr-03
Yamuna Body Rolling
yamuna-body-rolling-ybr-05
Skauda?
Skauda?
yamuna-body-rolling-ybr-08

Yamuna mankšta su kamuoliu nugarai, stuburo stiprinimo pratimai.

Treniruodami viso kūno raumenis pagerinsite kraujo apytaką, atlaisvės raumenys, pagerės judesių amplitudė, lankstumas ir pusiausvyra, sustiprėsite visapusiškai, padidės raumenų tonusas.

YBR fitneso metodika gali puikiai papildyti Jogos, Pilates ar bet kurią kitą jūsų mėgstamą treniruotę. Mankšta su kamuoliu padės pasiekti geresnių rezultatų, apsaugos nuo traumų, leis greičiau atsistatyti po patirtos traumos. Tiesiog po kiekvienos treniruotės jums tereikia pritaikyti YBR pratimą kiekvienai aktyviai naudojamų raumenų grupei.

YBR mankšta svoriui numesti

Yamuna Body Rolling mankšta su kamuoliu stimuliuoja visas nervų šakneles išilgai stuburo. Šios nervų šaknelės aktyvina žmogaus gyvybiškai svarbius organus ir liaukas, o tai skatina limfinį drenažą ir daugeliui žmonių tai padeda numesti svorio (dėl padidėjusio metabolizmo).

Gal ne visais atvejais ženkliai sumažės kūno svoris (stiprėja raumenys), bet apimtys tai tikrai (mažėja kūno riebalų kiekis).

Atlaisvinti ir pailgėję raumenys pagerins Jūsų laikyseną, todėl atrodysite pasitempę, aukštesni ir gražesni.

Gera pradžia svarbiausia!

Žmonės, kurie reguliariai nesportavo ir staiga pradeda intensyviai sportuoti, pvz. aerobiką, svorių kilnojimą, bėgimą ar kitą fizinės veiklos rūšį, labai rizikuoja greitai patirti vieną ar kitą sportinę traumą.

Deja, labai retai prieš sudarant pratimų programą, treneris ištiria žmogaus laikyseną ir pirmiausia ją koreguoja. Dažnai ta pati sporto programa vienam gali tikti, o kitam jau bus traumos priežastimi.

Traumų prevencija

Nepaisant koks atletiškas yra sportininkas, atsižvelgiant į jo kultivuojamo sporto specifiką, tam tikros kūno vietos yra pertemptos, tad dažnai dauguma fitneso treniruočių pasibaigia traumomis.

Efektyvi YBR mankšta sukurta tam, kad traumų išvengtumėte ir galėtumėte sėkmingai toliau užsiimti savo mėgstama sporto šaka, siekti maksimalių rezultatų.

Kaip vyksta YBR užsiėmimas?

Grupinių ar privačių treniruočių metu, išmoksite specifinės metodikos, kuri leis jums atpalaiduoti kiekvieną kūno dalį.

Unikalios mankštos metu naudosite patentuotus terapinius YBR kamuolius, kurie yra skirtingo dydžio ir tankumo, priklausomai nuo to, su kuria kūno dalimi dirbsite.

ybr mankstos sportininkams

Ridendami kamuolį kūnu pajausite kaip raumenys “atsibunda”. Po terapinės YBR mankštos jausitės aukštesni, lengvesni ir laisvesni.

YAMUNA ® USA

Sportuojate savo malonumui ir norite išvengti kaulų, raumenų ar sąnarių skausmo?
Esate profesionalus atletas ir ieškote metodų, kurie padėtų išvengti traumų?
Patentuota unikali YBR mankšta yra kaip tik Jums!

YBR metodika sukuria erdvę tarp raumenų ir kaulų, leisdama kūnui nuosekliai atsistatyti į natūralią tobulą struktūrą, logiškai ir reikiamu eiliškumu. Visa tai leidžia tavo kūnui, kaip visumai, optimaliai ir teisingai funkcionuoti.

Jau nuo pirmos YBR mankštos sesijos mes iš naujo mokome savo raumenis judėti lengvai, neskausmingai, logiškai ir taisyklingai.

Sportininkams, šokėjams, aktyviems žmonėms YBR sesijos pagerina praktiką, rezultatus ir leidžia išvengti traumų.

YBR mankšta natūraliai papildo Jogos užsiėmimus, juk metodikų tikslai yra tie patys – išlaisvinti sukaustytą kūną, pašalinti stresą ir įtampą. Žmogus tampa ramus, subalansuotas, harmonijoje.

Leiskite sau pajusti kūno laisvę!

Jei žmogus žinotų, kaip pasirūpinti savo kūnu ir sveikata, dauguma galėtų išvengti begalės nereikalingų kūno struktūros problemų, kurios mus sendina ankščiau laiko.

Jei turi žinių ir įrankius, tai padės tau išvengti skausmo, išlikti lanksčiam. Nereikės patirti sąstingių ar negalavimų, susijusių su senėjimu, intensyviomis treniruotėmis ar stresu.

Žinios, kaip tai atlikti, turėtų būti pasiekiamos plačiai ir mano tikslas yra suteikti kiekvienam galimybę praktikuoti sveikatingumą: kasdien būti gyvybingiems, energingiems, stipriems.

Buvusi plaukimo čempionė Summer Sanders (šiuo metu aktyvi sporto žurnalistė) padeda žmonėms surasti jiems tinkančią fizinio aktyvumo formą, pati išbandydama įvairius stilius.

Pažiūrėkite jos įspūdžius iš YBR užsiėmimo. Čempionė liko sužavėta tiek metodika, tiek ramiu tempu, ramybe dvelkiančia aplinka, kas taip aktualu šiandien nuolat skubančiame pasaulyje.

body logic rezervacija ir tvarkarastis

Mūsų daug – prisijunk ir Tu!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas gali vesti YBR užsiėmimus / Yamuna mankštas?

Yamuna mankštas gali vesti tik licenzijuotas YBR instruktorius, kuris suteiks kokybiškas sveikatinimo paslaugas, antraip rizikuojate pabloginti savo fizinę būklę. Visada pasidomėkite instruktoriaus sertifikatu arba pasitikrinkite oficialiame Yamuna Body Rolling USA registre.

Ar man tinka YBR metodas?

Yamuna mankšta naudinga daugeliui žmonių: visiškai nesportuojantiems, tiek aktyviai sportuojantiems, jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms. Unikalūs terapiniai pratimai patenkins įvairius poreikius, sumažins negalavimus bei papildys mėgstamą fizinę veiklą.

Ar galiu sau pakenkti atlikdamas YBR?

Tikrai ne, jeigu Yamuna mankštai naudosite tinkamą YBR kamuolį, viską atliksite reikiama seka, taisyklingai ir klausysite savo kūno kalbos.

Ar YBR mankšta padės atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Yamuna mankšta neabejotinai suaktyvina visų vidaus organų veiklą, taigi suaktyvinama ir medžiagų apykaita. Reguliariai atlikdami YBR mankštą atrodysite aukštesni ir lieknesni, nes pailgėja visi kūno raumenys, atsiranda daugiau erdvės vidaus organams. Jei jūsų tikslas numesti keletą kilogramų, vien Yamuna mankštos nepakanka. Fizinį aktyvumą papildomai būtina derinti su sveika mityba.

Ar galiu atlikti YBR mankštą su bet kokiu mankštos kamuoliu?

Tikrai nepatartina! YBR kamuoliai yra patentuoti, specialiai sukurti Yamuna mankštai. Unikalūs YBR kamuoliai skiriasi savo tamprumu, diametru ir kietumu, priklausomai kurią sritį norime paveikti ir koks yra terapinės mankštos tikslas. Nepatartina atlikti Yamuna mankštą savarankiškai, prieš tai nelankius YBR užsiėmimų ir gerai nesusipažinus su metodikos specifika.

Kiek laiko turėčiau skirti YBR mankštai?

Idealu, jei galite atlikti Yamuna mankštą kasdien. Jeigu jūsų laikas ribotas, užteks tiesiog 15 min., kad pajustumėte neįtikėtinai didelį YBR mankštos efektą. Yamuna mankštoms galite skirti kelias valandas per savaitę, ar po keliolika minučių kasdien. Bet kuriuo atveju, YBR metodikos efektas ir nauda yra garantuota.

Kokiu paros metu geriausiai atlikti YBR mankštą?

Nėra nustatyta, kuris paros laikas tinkamiausias Yamuna mankštai. Kadangi terapiniai YBR kamuoliai yra labai kompaktiški, galite juos pasiimti su savimi ir į darbą, ir į kelionę. Galite atlikti YBR mankštą anksti ryte, ir tai jus puikiai tonizuos ir nuteiks visai dienai. Galite atlikti terapinę mankštą prieš miegą, ir tai veiks kaip relaksacijos seansas, kuris padės lengvai užmigti ir puikiai pailsėti.

Jei mankštos metu jaučiu skausmą, ar turėčiau tęsti?

Yra taip vadinamas geras ir blogas skausmas. Geras skausmas, kai jaučiate, kad turite likti tame taške ilgiau, tas skausmas tarsi malonus. Blogas skausmas, kai jūsų kūnas susitraukia ir pasikelia nuo terapinio kamuolio, tarsi įspėjimas, kad šio taško geriau neliesti. Tokią skausmingą vietą apeikite, o po kelių YBR užsiėmimų skausminga vieta taps ne tokia jautri, ir skausmas visai išnyks.

Ar galiu atlikti pratimus pilvui menstruacijų metu?

Taip, galite. Moterys teigia, kad reguliariai atliekant YBR pratimus pilvui, spazminiai skausmai menstruacijų metu žymiai sumažėjo.

Aš turiu mankštos volelį "foam roller". Kuom skiriasi šios abi mankštos?

“Foam roller” voleliai yra puiki tempimo ir masažo priemonė, bet tai neturi nieko bendro su unikalia YBR metodika ir kamuoliais. Terapiniai YBR kamuoliai yra skirtingo dydžio, tamprumo ir tankumo, tad gali paveikti atskirus raumenis ir patį kaulą daug tiksliau ir giliau, nei mankštos voleliai.

logo-nesta-certification
logo-nesta-lifestyle-weight-management-certification
logo-yamuna-certification