Holistinis masažas - Viso kūno masažas - SPA masažas - Klasikinis viso kūno masažas - Aromaterapinis viso kūno masažas - Masažo nauda vaikams - Atpalaiduojantis viso kūno masažas - Masažo kursas - Nugaros masažas - Pilvo masažas - Kojų masažas - Pečių juostos masažas - Atpalaiduojantis rankų masažas - SPA masažai, gydomasis masažas ir kūno terapija

Holistinis masažas. SPA masažas alyva. Viso kūno masažas

Paslaugos tavo mieste

Holistinis SPA masažas, – pirmas klausimas išgirdus, – ką reiškia holistinis masažas? Žodis holistinis verčiant iš graikų kalbos, reiškia visas, visuminis. Taigi holistinio masažo metu žmogus nedalinamas į atskiras kūno dalis, bet matomas kaip vientisa kūno ir sielos visuma – tai viso kūno masažas.

Viso kūno SPA masažas – tai natūralūs augalinės kilmės gamtos aromatai, eteriniai aliejai, aromatiniai kremai, rami aplinka, relaksacija muzika ir profesionalo rankų švelnūs prisilietimai. SPA terapija leis Jums atsipalaiduoti ir pailsėti.

Kaip vyksta holistinis kūno masažas?

konsultacija terapeutas masažo technika aromatinis kremas aliejus muzika alyva anticeliulitinis aparatu aromaterapija budaiHolistinio viso kūno masažo konsultacijos metu žmogus prašomas atsakyti į kelis klausimus (amžius, patirtos traumos, chroninės ligos, vartojami vaistai ir kt.). Tai reikalinga tam, kad terapeutas tinkamai parinktų masažo technikas, intensyvumą, trukmę ir masažo kurso metu stebėtų pokyčius.

Prieš holistinį masažą žmogus pasirenka jam patinkantį aromatinį kremą ar aliejų, muziką, kuri skambės masažo metu ir visiškai pamiršta kasdienius rūpesčius.

Holistinis viso kūno masažas gali trukti nuo pusės valandos iki 2 valandų.

Holistinio viso kūno masažo privalumai

Holistinis SPA masažas apima ir kūną, ir sielą. Įtemptame gyvenimo ritme žmogus retai gali sau leisti atsigulti, užmerkti akis ir tiesiog būti. Ši valanda, kai neskamba telefonas, kai niekas nieko nereikalauja, yra visiškas atsipalaidavimas.

holistinio kūno masažo privalumai atsipalaidavimas raumenys organizmo toksinai stresas fizinis emocinis sielos skausmasStresas kasdieniniame gyvenime gali paveikti žmogų tiek fiziškai, tiek emociškai. SPA masažai padeda atpalaiduoti pertemptus raumenis ir tuo pačiu atliekamas limfinis drenažas, kurio metu iš organizmo pašalinami toksinai. Masažo poveikį gali jausti visų amžiaus grupių žmonės, nepriklausomai nuo gyvenimo stiliaus, veiklos.

Raumenų įtampa ir skausmas gali kilti dėl įvairių faktorių, tiek nuo per didelio krūvio sporto klube, tiek nuo sunkaus pirkinių krepšio nešimo, tiek nuo ilgo sėdėjimo prie kompiuterio, tiek nuo ilgo vairavimo.

Skausmo priežastis ne visada fizinis kūnas. Emocinė įtampa gali sukelti galvos skausmus, kuriuos sąlygoja įsitempę kaklo ir pečių raumenys, ko pasėkoje įtampa atsiranda ir visame kūne. Holistinis SPA masažas gali padėti esant emocinėms problemoms (sielvartas ar depresija).

Viso kūno masažas labai naudingas vyresnio amžiaus žmonėms, kadangi vyresni žmonės mažiau juda, jiems stinga fizinio krūvio, atrofuojasi raumenys, o SPA masažas stimuliuoja kraujotaką ir suaktyvina endorfinus, kurių dėka mes jaučiamės tarsi šypsotumėmės viduje.

Gydomasis masažas – nauda vaikams

masažo nauda vaikams imunitetas nervinė įtampa atmintis mąstymas profilaktika kvėpavimo takų ydinga laikysena koreguoti

  • stiprina imunitetą
  • mažina nervinę įtampą
  • lavina atmintį ir mąstymą
  • profilaktika dažnai sergant kvėpavimo takų ligomis
  • derinant su kitais kineziterapijos metodais, puiki priemonė ydingai laikysenai koreguoti, plokščiapėdystei, skoliozei gydyti

Priežastys, dėl kurių masažas neatliekamas

Yra keletas kontraindikacijų masažui, pvz. jei prastai jaučiatės, karščiuojate. Rekomenduojama negerti alkoholio ir nevartoti vaistų (nebent būtina) 24 val. prieš ir po masažo.

Jei kyla abejonių, visuomet rekomenduojama pasikonsultuoti su savo gydytoju ar masažo specialistu.

Holistinio masažo kurso poveikis

masažo kursas nauda reguliariai plokščiapėdystė skoliozė raumenų įtampa galvos skausmas įsitempę kaklo pečių nugaros raumenysPraėjus numatytą holistinio masažo kursą, aptariama žmogaus subjektyvi savijauta, stebimi pokyčiai.

Viso kūno masažas, tai ne tik kūno terapija susirgus, bet ir puikus būdas palaikyti sveiką kūną iš vidaus, todėl puiku, jei žmogus gali sau leisti reguliariai (kartą per savaitę) apsilankyti pas masažo specialistą. Kai žmogaus vidus sveikas, tai jis spinduliuos ir išoriškai.

Holistinis nugaros masažas – efektyvi nugaros skausmo profilaktika

masažas nugaros skausmo sielvartas depresija stimuliuoja kraujotaką endorfinus atrofuoti raumenys centrai dalys darbeNugaros masažas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, aktyvina vegetatyvinę nervų sistemą ir tokiu būdu daro teigiamą poveikį įvairiems organams, gerina bendrą organizmo būklę.

Holistinis nugaros masažas yra atgaiva po įtemptos darbo dienos. Jis ypač efektyvus po intensyvių treniruočių sporto salėje, nes atpalaiduoja raumenis, pašalina iš raumenų susikaupusią pieno rūgštį.


Patiko? Spausk 
Lapai:
Temos: